Буцька ЗОШ І-ІІІ ступенів Маньківської районної ради Черкаської області

Директор школи: Свистун Олексій Степанович

Адреса: вулиця Пушкіна, 2, смт Буки, 20114

тел. (04748) 31-4-00, e-mail: bukyschool@ukr.net

Заклад засновано в 1977 році.

Проектна потужність – 630 учнів.

У 2016-2017 навчальному році у закладі функціонувало 12 класів, навчалося 222 учні. У складі педагогічного колективу27 учителів: мають кваліфікаційні категорію: “спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії” – 5, “спеціаліст першої кваліфікаційної категорії” – 18, “спеціаліст другої кваліфікаційної категорії” – 2, “спеціаліст” -1, “бакалавр” – 1.

Педагоги школи брали участь у виставці “Інноваційний пошук освітян Маньківщини”, на яку було представлено 4 матеріали: “Інноваційні технології військово-патріотичного виховання” вчителя предмету “Захист Вітчизни” Балагути Федора Миколайовича”, “Нетрадиційні уроки музичного мистецтва в системі мистецької освіти” учителя музичного мистецтва Бабак Лариси Анатоліївни”, “Впровадження інноваційних технологій патріотичного виховання у систему роботи загальноосвітнього закладу” педагога-організатора Шаповалової Людмили Володимирівни, ” Методи і технології роботи психологічної служби з девіантними підлітками в умовах сучасної школи” практичного психилога Онуфрієнко Оксани Володимирівни.

Лауреатом виставки стала Онуфрієнко Оксана Володимирівна, робота якої була представлена на обласній педагогічній виставці “Інноваційний пошук освітян Черкащини”.

В рамкахХХІІ районної виставки “Інноваційний пошук освітян Маньківщини” проходив районний конкурс на кращу серію цифрових ресурсів для навчально-методичного забезпечення викладання навчальних дисциплін. Для участі у Конкурсі вчителями школи представлено чотири комплекти цифрових ресурсів. Дипломами переможців Конкурсу нагороджені Лавриненко А.В. і Свистун О.С., сертифікат учасника отримав Бабак Д.Ю.

Протягом січня-березня 2017 року проводився районний конкурс на краще шкільне методичне об’єднання. За результатами ІІ етапу районного конкурсу на краще методичне об’єднання серед переможців ШМО класних керівників Буцької ЗОШ І-ІІІ ступенів (керівник Острова О.М.).

За підсумками навчального року учні показали хороший рівень досягнень. Із 198 учнів 2-11 класів, які підлягають оцінюванню, високий рівень показали 9 учнів, достатній – 67 учнів, середній рівень – 82 учні, початковий рівень – 41 учень, що значно краще ніж в минулому навчальному році.

Досить хороші показники участі школярів у районних предметних олімпіадах і конкурсах, МАН. Так, минулому навчальному році призерами районних олімпіад стали Вовкотруб Юлія учениця 8 класу (географія -ІІІ місце, біологія – ІІ місце), Сокирко Дмитро учень 10 класу (хімія-ІІІ місце), Каплюк Володимир учень 9-го класу (трудове навчання – І місце), Максименко Каріна учениця 9-го класу (географія – ІІ місце, біологія ІІ місце), Варич Дарина учениця 11-го класу (англійська мова -ІІІ місце).