Буцька селищна рада оголошує про проведення конкурсу з виконавців торгів ( аукціону) з продажу права оренди на земельну ділянку

Буцька селищна рада об’єднаної територіальної громади оголошує конкурс з відбору виконавців земельних торгів.

Об’єкт продажу права оренди – земельна ділянка площею 7,5472 га ( рілля) з призначенням для ведення товарного с/г виробництва, яка розташована в адмінмежах Кутівської сільської ради за адресою: с. Кути Маньківського району Черкаської області, кадастровий номер 7123184500:02:002:0243.

Претендентам на участь у конкурсі необхідно подати до Буцької селищної ради такі документи:

заяву на участь у конкурсі;
копії установчих документів;
копії кваліфікаційних документів, сертифіката суб’єкта діяльності
( ліцитаторів, виконавців проведення торгів ( аукціонів);

інформація про претендента-учасника конкурсу( документ про досвід роботи про проведення торгів( аукціонів), кількість проданих лотів, ціна їх продажу порівняно зі стартовою ціною, кваліфікація та інше).
Конкурсна пропозиція учасників конкурсу подається у запечатаному конверті з описом підтверджуючих документів, що містяться у конверті( на конверті слід зробити відмітку «На конкурс з відбору виконавців, які будуть залучені до організації проведення земельних торгів», зазначити назву оцінки та дату проведення конкурсу).

Конкурсну документацію слід подавати за адресою: 20114 вул. Центральна,28 смт Буки Маньківського району Черкаської області, телефон для довідок ( 04748) 31-4-85.

Конкурсна пропозиція учасників конкурсу,що надійшли після зазначеного терміну документів не розглядається.

Кінцевий термін подачі документів 27 лютого 2019 року.

Конкурс відбудеться 1 березня 2019 року о 9.00 год. в приміщенні актової зали Буцької селищної ради за адресою: смт Буки вул. Центральна,28.