Буцька селищна рада з 1-го квітня 2019-го року до 31-го травня 2019-го року проводить перереєстрацію осіб поставлених на квартирний облік.

За час перебування на квартирному обліку громадян у них нерідко відбуваються різноманітні зміни, наприклад, у складі сім’ї, розмірі займаної житлової площі тощо, що може вплинути на право подальшого перебування їх на обліку.  Тому у зв’язку з цим виконавчий комітет селищної ради  щороку проводить перереєстрацію громадян, які перебувають на квартирному обліку, у ході якої перевіряються їх облікові дані. В ході перереєстрації для перевірки облікових даних громадян, вони запрошуються  в селищну раду з наступними документами:

• Довідка про склад см’ї (для громадян, які в поточному році таку довідку не надавали, та для громадян в складі родин яких сталися зміни після надання довідки в поточному році)

• Копія ідентифікаційного номера на кожного члена родини, який перебуває на квартирному обліку(для громадян, які раніше копію цього документа не надавали)

• Копії свідоцтв про народження неповнолітніх членів родини, які перебувають на квартирному обліку .

• Довідку з місця роботи (для молодих фахівців, педагогічних працівників, працівників МВС, працівників прокуратури)

• Копії паспортів кожного члена родини, який перебуває на квартирному обліку( 1, 2 та всі сторінки реєстрації)

• Копію свідоцтва про право власності на житло (договору купівлі-продажу, дарування, спадщини),(для громадян які раніше такі відомості не надавали)

Громадяни, які не проходять перереєстрацію квартирного обліку, до Єдиного державного реєстру не вносяться, та відповідно до Житлового Кодексу України, не вважаються такими, що потребують поліпшення житлових умов.