Маньківський район Черкаська область

Оголошення

Буцька селищна рада об’єднаної територіальної громади    з 1 липня 2019 року оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора опорного навчального закладу « Буцький заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Буцької селищної ради Маньківського району Черкаської області», що розташований за адресою: вул. Пушкіна, 2, смт Буки Маньківського району Черкаської області.

Вимоги до кандидатів на посаду:

громадянство України,

вільне володіння українською мовою,

вища освіта ступеня не нижче «магістра»

та стаж педагогічної роботи не менше трьох років,

наявність організаторських здібностей.

Для участі у конкурсі необхідно подати такі документи: заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»; автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу); копію документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України; копію документа про вищу освіту не нижче ступеня магістра (спеціаліста); копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної діяльності не менше трьох років на момент їх подання; довідку про відсутність судимості; мотиваційний лист, складений у довільній формі. Особа може подати інші документи, які підтверджуватимуть її професійні та/або моральні якості.

Складові конкурсного відбору: перевірка на знання законодавства України у сфері загальної середньої освіти; перевірка професійних компетентностей, що відбувається шляхом письмового вирішення ситуаційного завдання; публічна та відкрита презентація державною мовою перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти, а також надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії щодо проведеної презентації.

Додаткову інформацію щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці, порядку проведення конкурсу надає гуманітарний відділ Буцької селищної ради.

Термін подання документів – впродовж 30 календарних днів з дня оголошення ( до 1 серпня 2019 року). Бажаючим взяти участь у конкурсі звертатись за адресою: смт Буки, вул. Центральна, 28, секретар селищної ради , електронна адреса: bukyotg@gmail.com, телефон 31-4-85)

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *