Маньківський район Черкаська область

Повідомлення

                                                                                                                 ПОВІДОМЛЕННЯ

БУЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості до «Детального плану території Буцького каньйону та прилеглої житлової та громадської забудови в смт Буки Маньківського району Черкаської області»

1) Інформація про мету, склад та зміст містобудівної документації:

Склад проекту: пояснювальна записка, графічні матеріали.

Детальний план території (далі – ДПТ) земельної ділянки на території  Буцької селищної ради,  розроблений в повному об’ємі за замовленням Буцької селищної  ради. Територія, охоплена ДПТ, знаходиться  вздовж Буцького каньйону.

Після аналізу існуючої ситуації та врахування обмежуючих факторів,  територія визначеної ділянки використовуватиметься  під розміщення  об’єктів відпочинку та  туристичної інфраструктури.

Детальний план території складається із графічних і текстових матеріалів.

2) Основні техніко-економічні показники комплексу:

Проектом передбачено створення туристичної інфраструктури, охорони та поліпшення  стану навколишнього середовища, забезпечення екологічної безпеки.

3) Відомості про замовника та розробника ДПТ та підстави для їх розроблення:

Замовник: Буцька селищна рада

Розробник: комунальне проектно-виробниче архітектурно-планувальне підприємство « Облархбюро»Черкаської обласної ради.

Рішення Буцької селищної ради  від 17.08.2018 за № 10-15 /VІІ « Про розробку детального плану  території Буцького каньйону та прилеглої житлової та громадської забудови в смт Буки Маньківського району Черкаської області»

4) Інформація про місце і строки ознайомлення з проектом детального плану території на території смт Буки Маньківського району: Заявлена земельна ділянка складається із земель запасу, які перебувають в комунальній власності та земель житлово-громадської забудови.

З проектом детального плану території земельної ділянки на території  смт Буки Маньківського району можливо ознайомитись в приміщенні селищної ради за адресою: Черкаська область, Маньківський район смт Буки, вул. Центральна,28, з 08 год.00хв. по 17год.15 хв., обідня перерва з 13год.00хв. – 14 год. 00хв., з 12. 07. 2019 р. по 12.08. 2019 року.

5) Інформація про посадову особу органу місцевого самоврядування, відповідальну за організацію розгляду пропозицій:

Відповідальний: Осічнюк Олександр Сергійович – спеціаліст-юрисконсульт селищної ради.

6) Відомості про строк подання і строк завершення розгляду пропозицій:

Пропозиції подаються і розглядаються з  12 липня по  до 12 серпня 2019 р.

7) Інформація стосовно запланованих інформаційних заходів:

Громадські слухання проекту відбудуться 12 серпня 2019 р. о 12 год. 00 хв. в Буцькій селищній раді .

Пропозиції до проекту  містобудівної документації мають право подавати особи, які визначені в пункті 7 статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» від 17.02.2011 № 3038-VІ.

 

Пропозиції до проектів  містобудівної  документації  мають  право подавати:

1) повнолітні  дієздатні  фізичні  особи,  які  проживають на території,  щодо якої розроблено відповідний проект  містобудівної документації на місцевому рівні;

2) юридичні особи,  об’єкти нерухомого майна яких розташовані на   території,   щодо   якої   розроблено   відповідний    проект містобудівної документації на місцевому рівні;

3) власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розроблено проект містобудівної документації, та на суміжних з нею територіях;

4) представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію;

5) народні депутати України,  депутати  відповідних  місцевих рад.

Пропозиції, подані особами, не визначеними пунктом 7 «Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», або подані після встановленого органом місцевого самоврядування строку, залишаються без розгляду.

 

З повагою,

Селищний голова                                               С.С. Залізняк

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *