ОГОЛОШЕННЯ

З метою врахування громадських інтересів та у зв’язку з розробленням «Детального плану території Буцького каньйону та прилеглої житлової та громадської забудови в смт Буки Маньківського району Черкаської області » 25 листопада 2019 року о 10.00 год. в Буцькій селищній раді відбудуться громадські слухання.

Пропозиції до розгляду приймає спеціаліст-юрисконсульт селищної ради – Осічнюк Олександр Сергійович з 25 жовтня  по 25 листопада 2019 року включно.

ОГОЛОШЕННЯ

З метою врахування громадських інтересів та у зв’язку з розробленням «Детального плану частини кварталу житлово-садибної забудови, що прилягає до вулиці Ю.Гагаріна в смт Буки Маньківського району Черкаської області» 25 листопада 2019 року о 10.00 год. в Буцькій селищній раді відбудуться громадські слухання.