Правильний вибір – запорука успішності

Професійна орієнтація є одним із пріоритетних завдань служби зайнятості, адже вчасна профорієнтація є запорукою зваженого та обдуманого вибору професії, який, в свою чергу, забезпечить подальше працевлаштування та розвиток професійною кар’єри. Потреба в професійній орієнтації може бути не тільки у молодої людини, яка стоїть на порозі вибору професії, а й в безробітних, навіть працюючих людей. Тож служба зайнятості наближає профорієнтаційні послуги населенню.

Саме з цією метою у службі зайнятості активно працює профорієнтаційна платформа «Моя професія: консультаційна мережа».

За допомогою цього онлайн-сервісу усі бажаючі, починаючи з 14 років, мають можливість безкоштовно отримати послуги профорієнтації дистанційно  без відвідування центру зайнятості, якщо існує потреба у:

• виборі (зміні) професії;
  • виборі майбутнього напряму професійного навчання;
  • оцінці власних здібностей;
  • саморозвитку.

Проходження усіх тестів гарантує високу результативність діагностики та максимально приближений професійний вибір для людини, яка проходить тестування.

Треба пам’ятати, що зайва година часу, витрачена на усвідомлення професійних вподобань, може заощадити роки марних зусиль у «пошуку професій по душі» у майбутньому!

Фахівці Маньківської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості на виїзних заходах, у школах та під час проведення семінарів активно пропагують про можливість проходження тестування.

Тестування доступне лише для зареєстрованих користувачів.

Якщо Ви тільки починаєте свій кар’єрний шлях (школяр, чи студент) – завдяки вчасному тестуванню Ви зможете обрати собі майбутній фах, зорієнтуватися на кого вчитися або в якій сфері шукати роботу.

Якщо Ви раптом втратили роботу або Вас не задовольняє Ваша попередня – можливо, це шанс задуматися, а чим Ви насправді хочете займатися. Проходьте тестування та дізнайтеся про себе більше.

Для цього достатньо зв’язатись з профконсультантом центру зайнятості, заявити про своє бажання та отримати код  доступу. Проаналізувати отримані результати можна самостійно, з батьками чи друзями, але краще зрозуміти результати тесту допоможуть фахівці центру зайнятості.

Записатись на тестування або отримати додаткову інформацію можна у Маньківській районній філії Черкаського обласного  центру зайнятості, в т.ч. за допомогою електронної черги.