ОГОЛОШЕННЯ

Буцька селищна рада об’єднаної територіальної громади, що знаходиться за адресою: смт Буки Маньківського району Черкаської області вул. Центральна, 28 оголошує конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста – юрисконсульта Буцької селищної ради.

Кваліфікаційні  вимоги до кандидата на посаду:

• Повна вища освіта за спеціальністю « Правознавство»  за освітньо-кваліфікаційним  рівнем  магістра, спеціаліста;
  • Знання діючого законодавства України, господарського, цивільного та трудового права, адміністративного  та податкового права;
  • Володіння державною мовою;
  • Громадянство України;
  • Стаж роботи за фахом в органах місцевого самоврядування або на державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше одного року чи стаж роботи за фахом в інших сферах управління  не менше 3 років;
  • Знання основ роботи на комп’ютері та використання відповідних програмних засобів (MS Word, MS Excel, Internet Explorer, Outlook Express).

Для участі в конкурсі  необхідно подати  наступні документи:

• Заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та проходженням служби в органах місцевого самоврядування;
  • Заповнену особову картку( форма П-2ДС ) з відповідними додатками;
  • Дві фотокартки розміром 4*6;
  • Копії документів про освіту, засвідчені нотаріально чи в іншому, встановленому законодавством порядку;
  • Відомості про доходи та зобов’язання фінансового характеру, щодо себе та членів своєї сім’ї;
  • Копію першої та другої сторінок паспорта громадянина України;
  • Копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних).

Критерії, що вітаються й надають Вам перевагу:

Володіння іноземною мовою; хороші навички проведення переговорів, ведення договірної роботи; здатність працювати в команді з метою досягнення спільних результатів; гарні комунікативні навички, вміння  тлумачити юридичні концепції та норми у зрозумілій формі та чітко роз’яснювати їх у письмовому та усному вигляді. Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається при особистій зустрічі.

Документи для участі у конкурсі приймаються протягом 30 календарних

днів з дня оголошення ( з 15 вересня по 15 жовтня 2020 року включно)  за             адресою: смт Буки вул. Центральна, 28.

Довідки за телефоном: 31-4-85